Autorizovaný servis
a jeho výhody

Dobré důvody, proč nám svěřit Váš automobil ŠKODA :

KNOW-HOW a vybavení

Váš vůz známe do posledního detailu již od jeho „narození“ a zajistíme mu komplexní záruční i pozáruční servis.

Jakmile se na trhu objeví nové technologie a nové modely, jsou naši technici důkladně vyškoleni, mají k dispozici přístroje, nástroje a diagnostická zařízení, která jsou vyrobena na zakázku speciálně pro automobily ŠKODA. V případě havárie Vám servisní poradci pomohou s likvidací pojistné události.

Záruka na práci a všechny fakturované díly

Na ŠKODA Originální díly, které Vám byly u nás, jako u autorizovaného autoservisu ŠKODA, v rámci opravy vozu fakturovány, poskytujeme komplexní dvouletou záruku - na originální díly i práci.

Průhledné ceny

U nás máte jistotu férového účtování, kdy vždy víte, kolik a za co zaplatíte. Průhledný účet – dodržování „normočasu“ stanoveného výrobcem k odstranění konkrétní závady - je pro nás samozřejmostí. Neúčtujeme vyhledávání závady, mytí vozu, práci servisních techniků, odvoz zákazníka ani jiné neznámé položky jako zkušební jízda apod. Dodržujeme ceny ŠKODA Originálních dílů doporučené výrobcem. 

ŠKODA Originální díly

ŠKODA Originální díly a příslušenství jsou neustále modernizovány a přizpůsobovány nejnovějším trendům. Aby vyhovovaly nejpřísnějším bezpečnostním normám výrobce, procházejí před uvedením na trh mnoha bezpečnostními zkouškami.

Jsme certifikovaná autolakovna a autoklempírna - Opravy karoserie po nehodě

V případě nehody chcete mít Váš vůz rychle opravený a chcete jej zpět ve stejném stavu, jako byl před nehodou. Jako servisní partner ŠKODA Vám nabízíme kompletní servis a opravy karoserie splňující nejpřísnější normy. Naprostou samozřejmostí je zajištění opravy dle postupů předepsaných výrobcem s použitím výhradně ŠKODA Originálních dílů. Zajistíme odtah, zapůjčíme náhradní vůz a pomůžeme při jednání s pojišťovnou.

Jako obdrželé certifikátu "Specialista oprav po nehodách", poskytujeme služby v oblasti oprav karosérií v nejvyšší kvalitě. V případě havárie Váš automobil opravíme tak, aby byl znovu spolehlivý a bezpečný.

Kvalita opravy vozu po havárii je pro vaši bezpečnost rozhodující. Dodržování předepsaných technologických postupů při karosářských a lakýrnických opravách, odpovídající opravárenské a diagnostické zařízení, použití originálních náhradních dílů zaručí další bezproblémové užívání vozu a zachování jeho hodnoty. Neznehodnocujte svůj vůz neodbornými opravami na neodpovídajícím zařízení. Námi provedená oprava Vám zaručí zachování 12leté záruky proti prorezavění karoserie.

Řešení mobility během opravy vozu

V případě, že budete chtít zůstat mobilní i po dobu opravy Vašeho vozu, nabízíme Vám zapůjčení náhradního vozu.

Doživotní záruka mobility a Nonstop pomoc na cestách

V rámci servisních služeb zajišťujeme i non-stop mobil servis, který Vám přijede pomoci při potížích na cestě.

Pokud údržbu nebo servis Vašeho vozu provádí autorizovaný partner ŠKODA v souladu s podmínkami výrobce, můžete využívat  Doživotní záruku mobility. V případě poruchy, či stane-li se Vaše vozidlo během cesty nepojízdným, ať jste kdekoliv v Evropě, volejte ( 24 hodin denně, 365 dní v roce) centrálu ŠKODA Assistance.

ZAHRANIČÍ : +420 236 090 002, ČR : 800 120 000 anebo Mobil Servis AUTOSPORT KUČERA (+420) 776 050 707.

Přímý příjem

Chcete mít svůj vůz ŠKODA pod kontrolou i během předání do servisu? Pak je pro Vás řešením tzv. Přímý příjem. Servisní technik Vám vůz zvedne na zvedáku za Vaši přítomnosti a probere s vámi detailně stav vozidla.

Adresa

AUTOSPORT KUČERA s.r.o.

smluvní­ partner ŠKODA AUTO a. s.

Kunratická 1145

46311 Liberec 30

T +420 482 751 855

M info@autosport-kucera.cz

Kontakt pro elektronické zasílání faktur

M uctarna@autosport-kucera.cz

IČ 08465932

DIČ CZ08465932

Firma je držitelem ocenění BEST DEALER 2017 pro nejlepšího obchodníka Škoda v ČR a Nejlepší obchodník 2022 v kategorii Prodej a zákaznická spokojenost.

MapaFacebook

N 50°45'39", E 15°05'18"

Kontakty

Mgr. Pavel Košek

Vedoucí prodeje nových vozů

T +420 482 751 855

M pavel.kosek@autosport-kucera.cz

Jan Jonáš

Prodej ojetých vozů

T +420 482 750 408

M jan.jonas@autosport-kucera.cz

Petr Kadlec

Vedoucí servisu

T +420 482 751 864

M petr.kadlec@autosport-kucera.cz

Vojtěch Bednář

Vedoucí prodeje originálních dílů a příslušenství

NORA prodej neautorizovaným opravnám

E-shop

T +420 725 359 856

M vojtech.bednar@autosport-kucera.cz

Nahoru

Provozní doba

Prodej nových vozů
Po - Pá8:00 - 17:00
Prodej ojetých vozů
Po - Pá8:00 - 17:00
Servis
Po - Pá6:30 - 17:00

 

Nonstop pomoc na cestách

(+420) 776 050 707

AUTOSPORT KUČERA s.r.o. © 2018 Všechna práva vyhrazena 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace