ŠKODA
Originální díly

Originální díly jsou jedinou a správnou volbou pro Váš vůz. Všechny originální díly vznikají již při samotné výrobě konkrétního vozu, proto jsou maximálně přizpůsobeny danému modelu. Tyto díly jsou také identickými s těmi, které byly použity při výrobě Vašeho vozu. Procházejí tudíž i stejnými inovacemi, testy a zkouškami. Díly tedy nejen přesně splňují požadavky nezbytné pro bezporuchovou funkci vozu, ale i Vaše očekávání.

9 důvodů pro ŠKODA Originální díly:

 1. Bezpečnost
  Důkazem péče firmy ŠKODA AUTO o bezpečnost je například konstrukce karoserie, airbagy, bezpečnostní pásy a především brzdová soustava. Na kvalitě a provozní účinnosti brzd, zejména v extrémních podmínkách, závisí životy cestujících a lidí v okolí. Právě výrobce vozu má ty nejlepší informace o tom, které díly s jakými parametry jsou do vozu určeny pro jeho bezporuchový provoz.
 2. Dostupnost
  Zásobování ŠKODA Originálními díly je zajištěno i po výběhu daného modelu ze série. A to nejenom po zákonem stanovenou lhůtu po skončení sériové výroby. Cílem ŠKODA AUTO je zajištění dílů nutných pro provoz následujících 15 let.
 3. Špičková kvalita
  Díky použití prvotřídních materiálů a technologií zaručují ŠKODA Originální díly bezpečnou a bezstarostnou jízdu za všech okolností.
 4. Užitné vlastnosti
  ŠKODA Originální díly zaručují optimální jízdní vlastnosti vozu za všech podmínek, bezchybné ovládání vozidla a všem pasažérům pohodlí a jízdní komfort.
 5. Originální technická řešení
  ŠKODA Originální díly prošly všemi inovacemi, k nimž v průběhu výroby určitého modelu dochází, stejně tak i testy a zkouškami, jimž jsou díly pro použití v sériové výrobě podrobovány.
 6. Dlouhá životnost
  ŠKODA Originální díly jsou produkty s dlouhodobou živostností, jejichž cena plně odpovídá kvalitě a požadovanému výkonu. Na všechny originální díly je poskytována minimálně dvouletá záruka.
 7. Legislativní požadavky a homologace
  Všechny ŠKODA Originální díly splňují legislativní požadavky a na základě splnění přísných kritérií jsou schvalovány firmou ŠKODA AUTO. Zákazník tak získává záruku, že díly namontované do jeho vozu jsou spolehlivé, funkční a bezpečné.
 8. Ochrana životního prostředí
  Dodržování zákonných norem je pro společnost ŠKODA AUTO i pro naši firmu samozřejmostí. Do sortimentu ŠKODA Originálních dílů patří i díly výměnné, při jejichž výrobě není životní prostředí natolik zatěžováno odpadem, přebytkem odpadního tepla a znečišťováním vody. Vrácené díly agregáty se totiž nevyhodí, nýbrž upraví pro opětovné použití. Naše firma předává odpadní díly a náplně pouze vybraným certifikovaným firmám zabývajícím se jejich opětovným zpracováním či odbornou likvidací.
 9. Příznivé ceny
  Pro všechny aktuálně vyráběné modely včetně modelu Fabia, Octavia Tour a Superb I nabízíme ceny servisních úkonů za předem známou, kompletní cenu. V ceně je vždy díl, práce servisního technika a DPH.

Celkové náklady, které musíte vynaložit na jeden náhradní díl, se v žádném případě neshodují s čistými pořizovacími náklady. Teprve započtení trvanlivosti a dopadu na jiné díly dělají, v případě využití jiného dílu než originálního, cenu kompletní. Nízká cena se tak brzy projeví jako dražší a dokonce nebezpečnější varianta. Příkladem takové situace je montáž levných kopií, v důsledku které vzniknou škody na jiných dílech vozu. Nelícující díly, vadný nebo nevhodný materiál, nezvyšují pouze náklady na opravy a provoz vozidla, ale mohu zvyšovat i riziko nehody.

Originální díly se oproti neoriginálním kopiím liší svou bezpečností, přesností, kvalitou materiálu a dostupností. Počítáte tedy správně. Ušetříte, pokud vsadíte na originál.

Je-li Váš vůz starší 4 let, můžete navíc výrazně ušetřit s Šekovu knížkou plnou slev. Obsahuje kupóny se slevou až 20% na nejběžnější servisní úkony. Šekovu knížku dostanete ZDARMA u nás v autosalónu. 

Adresa

AUTOSPORT KUČERA s.r.o.

smluvní­ partner ŠKODA AUTO a. s.

Kunratická 1145

46311 Liberec 30

T +420 482 751 855

M info@autosport-kucera.cz

Kontakt pro elektronické zasílání faktur

M uctarna@autosport-kucera.cz

IČ 08465932

DIČ CZ08465932

Firma je držitelem ocenění BEST DEALER 2017 pro nejlepšího obchodníka Škoda v ČR a Nejlepší obchodník 2022 v kategorii Prodej a zákaznická spokojenost.

MapaFacebook

N 50°45'39", E 15°05'18"

Kontakty

Mgr. Pavel Košek

Vedoucí prodeje nových vozů

T +420 482 751 855

M pavel.kosek@autosport-kucera.cz

Jan Jonáš

Prodej ojetých vozů

T +420 482 750 408

M jan.jonas@autosport-kucera.cz

Petr Kadlec

Vedoucí servisu

T +420 482 751 864

M petr.kadlec@autosport-kucera.cz

Vojtěch Bednář

Vedoucí prodeje originálních dílů a příslušenství

NORA prodej neautorizovaným opravnám

E-shop

T +420 725 359 856

M vojtech.bednar@autosport-kucera.cz

Nahoru

Provozní doba

Prodej nových vozů
Po - Pá8:00 - 17:00
Prodej ojetých vozů
Po - Pá8:00 - 17:00
Servis
Po - Pá6:30 - 17:00

 

Nonstop pomoc na cestách

(+420) 776 050 707

AUTOSPORT KUČERA s.r.o. © 2018 Všechna práva vyhrazena 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace