ŠKODA Plus

O programu ŠKODA Plus

ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů v prodejní síti ŠKODA. Firma AUTOSPORT KUČERA s.r.o. , jakožto partner tohoto programu, musí splňovat náročná kvalitativní kritéria pro prodej ojetých vozů – taková, aby se pro Vás i nákup ojetého vozu stal bezstarostnou a bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení. V tomto programu jsou nabízeny vozy všech značek do stáří 5ti let, ke kterým se vztahují rozsáhlé zákaznické výhody.

Velké oblibě se těší i tzv. "mladé ojeté vozy" – jedná se o vozidla maximálně 18 měsíců stará s nízkým počtem najetých kilometrů. Naleznete je ve speciální kategorii ŠKODA Plus Roční vozy. Nejdůležitější pro Vás je, že na takový vůz dostáváte plnou čtyřletou tovární záruku ŠKODA AUTO platnou od data uvedení do provozu. Získáte tak stejnou jistotu jako při koupi nového vozu!

Vozy z programu ŠKODA Plus jsou nabízeny s celou řadou zákaznických výhod a především kvalitním servisním zázemím prodejce vozů ŠKODA. Aby bylo Vaše rozhodnutí ještě jednodušší, je možné při koupi těchto vozů využít mimořádně příznivých podmínek financování od společnosti ŠkoFIN.

Co znamená označení vozu ŠKODA Plus?

Kategorie ŠKODA Plus zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu Vám, jakožto partner programu ŠKODA Plus, nabízíme řadu dalších výhod, mezi než patří:

1. Zkušební jízda
Projeďte se ve vyhlédnutém voze podle libosti. Zkušební jízda zůstává nejdůležitějším prostředkem, jak zjistit, zda Vám vybraný vůz vyhovuje a splňuje všechny Vaše požadavky. Naši certifikovaní prodejci Vám rádi názorně předvedou všechny funkce a výbavu vozu. Všechny vozy ŠKODA Plus jsou připraveny k okamžité zkušební jízdě.

2. Výkup Vašeho vozu
Pokud se rozhodnete pro nový vůz značky ŠKODA nebo vůz z programu ŠKODA Plus, rádi Váš stávající automobil vykoupíme. Vyškolený technik přezkouší stav Vašeho vozu a nabídne Vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace.

3. Předprodejní příprava vozu
Všechny vozy v programu ŠKODA Plus prošly důkladnou předprodejní přípravou v plně vybaveném servisu ŠKODA, která prověřila jejich technickou a optickou kvalitu. Můžete se tak spolehnout, že Váš nový vůz nebude vyžadovat dodatečné nákladné investice.

4. 12 měsíců záruka
Zeptejte se prodejce ŠKODA Plus na 12měsíční záruku pro Váš nový vůz – ta Vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu. Její krytí zahrnuje všechny komponenty od motoru po elektroniku.Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODA Plus

5. Atraktivní podmínky financování
Společnost ŠkoFIN Vám vždy dokáže nabídnout individualizované podmínky financování a s vozem tak můžete odjet ihned i bez potřebné hotovosti.

6. Výhodné pojištění vozu
Díky značkovým pojistným produktům od partnerů ŠKODA Plus ve Vám otevírají široké možnosti, jak chránit sebe i Váš vůz. Vše lze samozřejmě zajistit přímo při koupi vozu bez zbytečných průtahů.

7. Doživotní záruka mobility na vozy ŠKODA
Se zárukou mobility si můžete být jistí, že vždy dosáhnete svého cíle. V případě poruchy zajistíme náhradní vozidlo, resp. odtah do nejbližšího servisu. Záruka mobility Vám bude v případě provádění předepsaných servisních inspekcí u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA automaticky prodlužována.

8. Certifikát vozu
K vozidlu zakoupenému v rámci programu ŠKODA Plus obdržíte certifikát osvědčující, že:

  • vozidlo není k datu vydání certifikátu evidováno jako odcizené v ČR
  • vozidlo, jednoznačně určené svým identifikačním číslem (VIN), odpovídá uvedenému roku výroby
  • identifikační číslo vozidla (VIN) neobsahuje nepovolené znaky a odpovídá deklarované značce vozidla
  • vozidlo splňuje všechny technické požadavky a standardy ŠKODA Plus

9. Vyřízení veškerých formalit
Pro usnadnění Vašeho života a úsporu času Vám partner rádi nabídneme možnost vyřízení veškerých formalit spojených s nákupem nebo prodejem vozu. Vy si jen vyberete vůz a v dohodnutý termín odjedete bez nutnosti navštěvovat úřady.

10. Roční kontrola zdarma
Momentem prodeje naše péče o Vás zdaleka nekončí. Využijte možnost přijet po jednom roce od prodeje vozu a nechte si jej důkladně zkontrolovat – to Vám zaručí další porci bezstarostných kilometrů za volantem.

Co znamená označení vozů ŠKODA Plus Roční vozy?

Velmi mladé ojeté vozy ŠKODA v perfektním stavu – to jsou ŠKODA Plus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu. Nad rámec programu ŠKODA Plus získáte:

1. Vozy mladší 18 měsíců
Pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete tolik investovat, nebo má být nákup u partnera ŠKODA Plus vstupem do světa automobilů – pak máme právě pro Vás výbornou nabídku těchto mladých vozů: Jsou jako nové, jen levnější.

2. Najeto do 30 000 km
Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů. Můžete si být jisti, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká Vás s nimi ještě velká porce kilometrů.

3. Pětiletá tovární záruka ŠKODA AUTO
Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce – většinou již záruka výrobce na ojetý vůz není nebo z ní zbývá jen několik měsíců. Ne však u vozů z programu ŠKODA Plus! Všechny ŠKODA Plus Roční vozy mají 5 let (nebo do 100 000 km) tovární záruky od ŠKODA AUTO platnou od data uvedení do provozu – Vaše jistota je tedy dokonalá.

 

Adresa

AUTOSPORT KUČERA s.r.o.

smluvní­ partner ŠKODA AUTO a. s.

Kunratická 1145

46311 Liberec 30

T +420 482 751 855

M info@autosport-kucera.cz

Kontakt pro elektronické zasílání faktur

M uctarna@autosport-kucera.cz

IČ 08465932

DIČ CZ08465932

Firma je držitelem ocenění BEST DEALER 2017 pro nejlepšího obchodníka Škoda v ČR a Nejlepší obchodník 2022 v kategorii Prodej a zákaznická spokojenost.

MapaFacebook

N 50°45'39", E 15°05'18"

Kontakty

Mgr. Pavel Košek

Vedoucí prodeje nových vozů

T +420 482 751 855

M pavel.kosek@autosport-kucera.cz

Jan Jonáš

Prodej ojetých vozů

T +420 482 750 408

M jan.jonas@autosport-kucera.cz

Petr Kadlec

Vedoucí servisu

T +420 482 751 864

M petr.kadlec@autosport-kucera.cz

Vojtěch Bednář

Vedoucí prodeje originálních dílů a příslušenství

NORA prodej neautorizovaným opravnám

E-shop

T +420 725 359 856

M vojtech.bednar@autosport-kucera.cz

Nahoru

Provozní doba

Prodej nových vozů
Po - Pá8:00 - 17:00
Prodej ojetých vozů
Po - Pá8:00 - 17:00
Servis
Po - Pá6:30 - 17:00

 

Nonstop pomoc na cestách

(+420) 776 050 707

AUTOSPORT KUČERA s.r.o. © 2018 Všechna práva vyhrazena 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace